Jdi na obsah Jdi na menu
 


Instrukce - Chci vylepšit vlastní text.

Nechcete, aby za vás veškerou práci udělali druzí? Máte vlastní literární výtvor - dopis, básničku? Nemůžete se však zbavit dojmu, že by se dal jazykově a stylisticky rozhodně vylepšit, zbavit případných formulačních nedostatků a gramatických pochybení? V tomto článku naleznete rady, jak v takovém případě postupovat.

 

Možná jste přesvědčeni o tom, že nejupřímnější a nejosobnější možnost, jak své blízké obdarovat, představuje tvorba vlastního textu, a to i za předpokladu, že výsledek nebude dosahovat profesionální úrovně. Počítá se přece především snaha. Máme pro vás dobrou zprávu: Pomůžeme vám s tím!

1) Pošlete nám e-mailem svůj vlastní text. Ručíme za absolutní diskrétnost! Plně si uvědomujeme, že nám dáváte svou maximální důvěru a poskytujete nám informace silně intimního charakteru. Kdybychom v tomto ohledu zklamali byť jediného zákazníka, ztratili bychom ten nejdůležitější předpoklad veškeré námi nabízené činnosti - jistotu klienta, že před námi může poodhalit své soukromí bez jakékoli obavy z diskreditace!

Od svých klientů kromě toho nevyžadujeme žádné nadbytečné osobní údaje, osobní korespondence o zadané zakázce může probíhat zcela anonymně!

2) Text, který nám zašlete, jazykově a stylisticky upravíme při maximálním zachování originální podoby. To znamená, že se nebudeme snažit "vylepšovat" vaše básně nebo dopisy v tom smyslu, abychom zatracovali vaši vlastní invenci. Půjde o úpravy čistě formální, veškeré hlubší zásahy do originálu provedeme výhradně po konzultaci s vámi.

3) Podobně jako v případě tvorby "básní na míru" oceníme i v tomto případě nějaký komentář, resp. vyjádření vašeho očekávání - v jakém duchu chcete svůj vlastní text upravit, pozvednout, zdokonalit? Jakého efektu chcete především dosáhnout?

4) Neočekáváme, že nám ihned zašlete vysoce intimní korespondenci nebo osobně laděné verše, aniž byste předem znali podmínky našich služeb. Kontaktujte nás proto nejprve na adrese poslibasen@email.cz a popište nám svá očekávání. My vám na oplátku zašleme konkrétní informaci týkající se vaší zakázky.