Jdi na obsah Jdi na menu
 


Instrukce - Chci novou báseň "na klíč".

Máte zájem o zcela jedinečný básnický text, u něhož budete mít jistotu, že je zcela původní, a adresát jej tudíž nemohl nikdy dříve číst?

Chcete věnovat blízkému člověku kvalitní verše milostného charakteru?

Postupujte podle níže uvedeného návodu!

 

Jak si objednat báseň

1. Rozhodněte se, zda se spokojíte s textem již hotovým, univerzálně pojatým. V takovém případě se můžete k požadovanému textu dostat prakticky okamžitě. Básně, které nabízíme, jsou samozřejmě na vysoké stylistické úrovni, psané profesionálními autory. Máte-li o některou z nich zájem, přejděte prosím do rubriky Milostné básně.

2. Pokud se nehodláte spokojit s univerzálně pojatým, již předem vytvořeným textem, zadejte nám své přesné požadavky - my je zpracujeme a vytvoříme výsledný básnický text zcela dle uvedených kritérií.

3. Pošlete nám e-mailovou objednávku. Do předmětu mailu napište "Pošli báseň - objednávka". Text mailu musí obsahovat tyto náležitosti:

   a) účel básně a výchozí situace - vyznání lásky blízkému člověku (specifikovat jeho statut - manžel/ka, přítel/kyně apod.); vyznání lásky "od tajného ctitele" = osobě, která má být básní překvapena

   b) vyznění básně - projev vděku, štěstí, nebo naopak hlubokého žalu z nenaplněné lásky, stesku, slibu věrnosti apod.

   c) forma básně - požadovaný rozsah, nároky na rým (volný verš, nebo tradiční rýmové schéma), volná forma (dáváte nám širokou možnost pojetí tématu)

   d) konkrétní požadavky - např. jméno adresáta, pokud se má v básni objevovat; konkrétní slova, motivy, které byste chtěli do textu zařadit, aby získal na individualitě... V takovém případě oceníme i stručné vysvětlení souvislostí (např. u přezdívek či v případě, že chcete v básni připomenout nějakou konkrétní situaci, vzpomínku).

  Přestože naším hlavním "artiklem" a zájmem jsou básně milostného charakteru, neostýchejte se nás kontaktovat ani v případě, že chcete vyjádřit city jiného druhu - např. lásku k rodičům, poděkování příteli apod. Vše pouze co nejpřesněji definujte v popisu objednávky.

4. Objednávku odešlete na náš kontaktní e-mail: poslibasen@email.cz

5. V co nejbližší době vás budeme e-mailově kontaktovat s potvrzením objednávky. Až do tohoto okamžiku je objednávka zcela nezávazná a můžete od ní odstoupit. 

6. Potvrzení objednávky bude obsahovat informace o dalším postupu, případně konkrétní doplňující otázky, které našemu teamu pomohou v co nejkvalitnějším zpracování vašich přání. Zároveň budete vyzváni k závaznému potvrzení objednávky a smluvních podmínek popsaných v daném e-mailu.

7. Potvrzením tohoto e-mailu se vaše objednávka stává závaznou. Přesné podmínky dodání výsledného básnického textu budou specifikovány e-mailovou formou. Snažíme se vždy o individuální, osobní přístup.